Ke stažení The Bat! 4.0.20 s českou lokalizací a aktualizovanými slovníky pro kontrolu pravopisu

Úvod » Aktuality

17.4.2008 | Marek Mikuš


K dispozici je nová verze s pořadovým číslem 4.0.20, přibylo několik novinek včetně vylepšeného prohlížeče obrázků a bylo odstraněno přes dvacet hlášených nedostatků.

K dispozici je česká lokalizace, instalační soubor nově zahrnuje i INI soubory s nastavením českých (Seznam.cz a Centrum.cz) a slovenských (Zoznam.sk, Centrum.sk a Atlas.sk) freemailových serverů, budete-li vytvářet nový účet s adresami těchto serverů, program předvyplní nastavení serverů, typ ověření a zabezpečení podle toho, co server podporuje.

K dispozici jsou i aktualizované verze českých slovníků pro kontrolu pravopisu.

Celá aktualita »

Nová verze pluginu AntispamSniper 2.8.1.1

Úvod » Aktuality

5.4.2008 | Marek Mikuš


Autor pluginu AntispamSniper vydal novou verzi 2.8.1.1, která přináší optimalizace a zdokonalení detekce Phishingu a nevyžádaných zpráv s odkazovanými obrázky, byly opraveny menší chyby a byla vyřešena nekompatibilita s aplikacemi AdMuncher, NOD32, McAfee a Panda.

Celá aktualita »

Nová verze utility Winmail Opener 1.4 s českou lokalizací

Úvod » Aktuality

2.4.2008 | Marek Mikuš


Autor pluginu vydal novou verzi s několika vylepšeními, hlavní novinkou je podpora lokalizace, proto je tato verze dostupná v češtině, kterou můžete vybrat v menu programu. Dále přibyla možnost přiřazení přípony .DAT, bylo mírně upraveno uživatelské prostředí a opraven problém při načítání specifického typu winmail.dat souborů.

Celá aktualita »

Ke stažení The Bat! 4.0.18 s českou lokalizací a aktualizovanými slovníky pro kontrolu pravopisu

Úvod » Aktuality

10.3.2008 | Marek Mikuš


Po třech týdnech je k dispozici nová verze s pořadovým číslem 4.0.18, hlavní důraz byl kladen na odstranění hlášených nedostatků, ale přibylo i několik větších či menších vylepšení, seznam hlavních změn je uveden v článku.

Celá aktualita »

Ke stažení The Bat! 4.0.14 s českou lokalizací a s českými slovníky

Úvod » Aktuality

17.2.2008 | Marek Mikuš


Nová verze s pořadovým číslem 4.0.14 startuje novou, již čtvrtou generaci programu The Bat! a stalo se tak po 10ti letech vývoje programu.Protože je změn opravdu hodně, a to na všech "frontách", tento článek se je snaží všechny zmapovat.

Celá aktualita »

Nová verze pluginu AntispamSniper 2.7.1.7

Úvod » Aktuality

16.2.2008 | Marek Mikuš


Autor pluginu AntispamSniper vydal novou verzi 2.7.1.7, v této verzi byla vyřešena menší nekompatibilita s verzí 4.0 a proběhla interní optimalizace kódu.

Celá aktualita »

Aktuální informace k lokalizačním pracem na verzi 4.0

Úvod » Aktuality

9.2.2008 | Marek Mikuš


Lokalizační práce na překladu programu, české nápovědě a českých slovnících pro kontrolu pravopisu intenzivně probíhají a dokončení všech součástí je plánováno v nejbližších dnech, vše se aktuálně betatestuje.

Celá aktualita »

Doplnění licenční politiky ke 4. generaci programu The Bat!

Úvod » Aktuality

20.11.2007 | Marek Mikuš


Všichni uživatelé, kteří se zaregistrují počínaje dnešním dnem (20.11.2007), obdrží licenční klíč, který bude platný jak pro stávající verze 3.x.x, tak i pro všechny verze série 4.x.x.

Celá aktualita »

Licenční politika pro připravovanou 4. generaci programu The Bat!

Úvod » Aktuality

7.11.2007 | Marek Mikuš


Výrobce programu The Bat! dnes oficiálně zveřejnil licenční politiku pro 4. generaci programu The Bat!

Celá aktualita »

Nová verze antispamového pluginu Regula 2.2.7

Úvod » Aktuality

5.11.2007 | Marek Mikuš


Autor antispamového pluginu Regula vydal novou verzi s označením 2.2.7, která řeší kompatibilitu s novou verzí programu The Bat! 3.99.29, pokud tento rozšiřující plugin používáte, proveďte upgrade na tuto verzi.

Celá aktualita »