Nová verze pluginu Extended Macro Plugin pro The Bat! v.1.2

Úvod » Aktuality

5.6.2009 | Marek Mikuš


Autor přidal nové makro %XMP_FirstNE a upravil existující makro %XMP_StrTrim, více informací ke změnám naleznete v detailu aktuality.

Celá aktualita »

Nová verze pluginu AntispamSniper 3.2.0.6 včetně české a slovenské lokalizace

Úvod » Aktuality

2.5.2009 | Marek Mikuš


Autor pluginu AntispamSniper vydal novou verzi 3.2.0.6, která v obou edicích vylepšuje rychlost zpracování zpráv obsahující velké množství textu a obravuje menší chyby. U placené edice byla přidána možnost připojování k IMAP4 serverům pomocí šifrovaného odesílání hesla metodou CRAM-MD5 a nově je možné používat masku "*" při definování IMAP4 výjimek.

Celá aktualita »

Nová verze pluginu AntispamSniper 3.2.0.1 včetně české a slovenské lokalizace

Úvod » Aktuality

6.3.2009 | Marek Mikuš


Autor pluginu AntispamSniper vydal novou verzi 3.2.0.1, která přidává nový interní seznam povolených adres odesílatelů, tento seznam je aktualizován automaticky, plugin do něj přidává adresy ze zpráv, které obdržely nízké skóre a odstrňuje adresy odesílatelů zpráv , které byly označeny jako nevyžádané. V protokolu je u těchto zpráv uveden důvod [auto].

Celá aktualita »

Nová verze utility TheBat!Sync pro Windows Mobile v2.4

Úvod » Aktuality

24.1.2009 | Marek Mikuš


Autor utility TheBat!Sync pro Windows Mobile vydal novou verzi v2.4 obsahující několik vylepšení v komunikaci s programem The Bat! a v ukládání pozice dialogu vlastnosti programu.

Celá aktualita »

Ke stažení The Bat! 4.1.11 s českou lokalizací a slovníky pro kontrolu pravopisu

Úvod » Aktuality

22.1.2009 | Marek Mikuš


K dispozici je nová verze s pořadovým číslem 4.1.11 obsahující menší vylepšení a opravy předchozích verzí. K dispozici je aktualizovaná verze české lokalizace a také jsou ke stažení nové verze slovníků pro kontrolu pravopisu ve verzi s diakritikou i bez diakritiky.

Celá aktualita »

Ke stažení The Bat! 4.1.9 s českou lokalizací a slovníky pro kontrolu pravopisu

Úvod » Aktuality

6.1.2009 | Marek Mikuš


K dispozici je nová verze s pořadovým číslem 4.1.9 obsahující menší vylepšení a opravy verze 4.1.7. K dispozici je aktualizovaná verze české lokalizace a také jsou ke stažení nové verze slovníků pro kontrolu pravopisu ve verzi s diakritikou i bez diakritiky.

Celá aktualita »

Nová verze pluginu AntispamSniper 3.1.0.5 včetně české a slovenské lokalizace

Úvod » Aktuality

5.1.2009 | Marek Mikuš


Autor pluginu AntispamSniper vydal novou verzi 3.1.0.5, která vylepšuje rychlost kontroly IP adres na DNSBL serverech, přidává nové lokalizace a opravuje problém s vytvářením souboru spamnet.cfg na ploše Windows.

Celá aktualita »

Upgrade a licenční politika pro verzi The Bat! 4.1 a vyšší

Úvod » Aktuality

4.1.2009 | Marek Mikuš


Více informací ke změnám při upgrade na verzi 4.1 a licenční politice najdete v tomto článku.

Celá aktualita »

Příjemné prožití vánočních svátků přeje společnost IPEX

Úvod » Aktuality

25.12.2008 | Marek Mikuš


Dovolte mi Vám všem popřát příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2009. Konec roku 2008 se nese ve vypuštění dlouho očekávané verze 4.1 s mnoha zásadními novinkami a další budou samozřejmě pokračovat i v roce 2009.

Na portálu www.TheBat.cz vás budu i nadále seznamovat s očekávanými novinkami a přibudou také videoukázky o které si píšete a o které můžete také žádat ve fóru.

Marek Mikuš

Celá aktualita »

Ke stažení The Bat! 4.1.7 s českou lokalizací a slovníky pro kontrolu pravopisu

Úvod » Aktuality

24.12.2008 | Marek Mikuš


K dispozici je nová verze s pořadovým číslem 4.1, zásadních změn je několik, ať už se jedná o dlouho očekávané HTML šablony, dále je to interní podpora pro proxy servery typu SOCKS4 a SOCK5, nové indexové soubory podporující základny zpráv s velikostí nad 2GB, vylepšené interní zálohování, možnost generování digitálních S/MIME certifikátů a mnoho dalších vylepšení.

Celá aktualita »