Hlavní výhody programu The Bat! Home

Úvod » The Bat! Home
Kompletní lokalizace včetně nápovědy České slovníky kontroly pravopisu
Kompletní česká a slovenská lokalizace menu a funkcí, česká nápověda a lokalizované Tipy dne. Kromě toho podpora dalších 23 jazyků.
Program The Bat! podporuje dva systémy pro kontrolu pravopisu, pro oba jsou dostupné české slovníky a program umožňuje používat více slovníků a jazyků v editoru zpráv zaráz.
Textový editor s podporou Unicode
Monitorování historie adres
Textový editor Microed má nativní podporu znakové sady Unicode, podporuje kontrolu pravopisu pro více systémů, umožňuje používat všechna dostupná písma v systému Windows a dokáže jich více používat naráz při psaní v editoru, podporuje vícenásobné označení textu a další.
Od verze The Bat! 4.0 je dostupná funkce pro monitorování historie adres uživatelů, se kterými komunikujete.Monitorování je možné provádět automaticky nebo ručně, u každé adresy můžete sledovat, kdy jste jí naposledy napsali nebo od této adresy naposledy přišla zpráva.
Neomezený počet účtůVirtuální složky
Program umožňuje vytváření neomezený počet účtů, každý s možností vlastního nastavení. Účty lze také sjednocovat do skupin. Kromě standardních složek se zprávami můžete vytvářet virtuální, které budou zobrazovat zprávy podle různých filtrů a různých složek.
Široká podpora protokolůBarevné skupiny
Program podporuje protokoly SMTP, POP3, IMAP4, TLS 1.0 a SSL 3.1, MIME, APOP, LDAP a další.
Program umožňuje vytváření barevných skupin, které můžete následně přidělovat zprávám a tak je barevně odlišovat.
Propracovaný systém šablon a makerKonfigurátor vzhledu a změna ikon
Silnou stránkou programu jsou snadno konfigurovatelné šablony, které lze vytvořit pro Nové zprávy, Odpovědi, Předané zprávy a mnoho dalších. Všechny mohou používat více než 500 maker, která dodávají pokročilým uživatelů nástroj pro maximální konfigurovatelnost. Šablony jsou textové i v HTML.
Program obsahuje konfigurátor vzhledu, kterým můžete měnit zobrazení a rozmístění položek v menu, lišty ikon a klávesové zkratky. Dále můžete změnit vzhled programu kompletní změnou ikon a dále je možné změnit vzhled programu dostupnými tématy.
Stahování obrázků do HTML zprávSystém profilů písem pro znakové sady
Od verze The Bat! 4.0 je integrován Správce stahování umožňující stahovat obrázky do HTML zpráv, u nichž stahování povolíte. Výběr se provádí podle serveru, ze kterého by se obrázek stahoval.
Od verze The Bat! 4.0 můžete nastavit libovolný počet profilů písem, které můžete poté nastavit pro různé znakové sady a při editaci nebo prohlížení zpráv je ručně nebo automaticky měnit.
Pluginy na detekci spamů a virů
Podpora dekódování souborů winmail.dat
Program podporuje rozšiřující pluginy, které umožňují detekci nevyžádaných zpráv tzv. spamů a dále spolupráci s antivirovými programy pro detekci virů.
Program The Bat! 4.0 jako jeden z mála alternativních e-mailových klientů interně podporuje dekódování příloh v proprietárním kódování MS-TNEF, které používá program Microsoft Outlook s Microsoft Exchange.
Podpora pro digitální podpis Ovládání přes příkazovou řádku
Podpora Digitálních Certifikátů dle standardu S/MIME pro elektronické podepisování zpráv. Program mimo jiné podporuje Algoritmy "RC2" a "3-DES" pro šifrování a Algoritmy "SHA-1" a "MD-5" pro podepisování zpráv. K nadstandardním vlastnostem programu patří podpora funkcí přes příkazovou řádku. Ideální možnost pro vytváření a odesílání přednastavených zpráv.
Systémové klávesové zkratkyIntegrovaný prohlížeč obrázků
Tato funkce umožňuje spouštění vybraných funkcí programu The Bat!, i když máte právě aktivní jiný program.Integrovaný prohlížeč obrázků podporuje formáty GIF, PNG, BMP, ICO, WMF, EMF a JPEG, umožňuje otáčení, zvětšování a prohlížení všech obrázků naráz.
Zálohování a synchronizace zprávPodpora Microsoft CryptoAPI
Program umožňuje snadné zálohování dat uživatele a obnovování na vzdáleném počítači. Možná je také synchronizace dat. Soubor s daty je také možné zašifrovat pod heslem.Tato funkce umožňuje používat pro digitální podepisování a šifrování zpráv CSP (Cryptographic Service Provider) instalované v systému Windows.
Interní OpenPGP a podpora GnuPGPodpora přes 120 znakových sad
Mnoho uživatelů jistě ocení podporu pro OpenPGP podepisování a šifrování a dále podporu pro program GnuPG.Tato podpora zajišťuje správné zobrazení a psaní zpráv v nejpoužívanějších kódováních.
Podpora SimpleMapiPlná podpora OS Windows
Tato funkce umožňuje odesílání souborů z jiných programů přímo do programu The Bat! bez jejich ukládání na disk.Podpora operačního systému Windows NT 4.0 s SP6a, Windows 2000 s SP4, Windows XP, Windows Server 2003 a Windows Vista.
Propracovaný adresář kontaktůFiltrování zpráv na serveru
Adresář kontaktů umožňuje snadnou práci s Vašimi kontakty. Skupiny kontaktů Vám pomohou v lepší orientaci a šablony v rychlejší korespondenci. Do každého kontaktu lze zadat jak Osobní, tak i Firemní informace, fotografii a poznámku.Program umožňuje prohlížet zprávy uložené na POP3 na serveru a lze tak zabránit stahování velkých a nežádoucích zpráv jejich odstraněním přímo na serveru. Toto lze také provádět pomocí Filtrovacího systému, který to může provádět automaticky.
Rychlý prohlížeč HTML zprávImport z mnoha formátů a souborů
Prohlížeč podporuje kaskádové styly (CSS1 a CSS2) a není závislý na použitém systému nebo jiném programu (např. MS Internet Explorer).Program umožňuje import z UNIX schránek a zpráv typu RFC-822. Dále podporuje přímý import z programů Mozilla Thunderbird, MS Outlook, Outlook Express, Eudora, Pegasus Mail a Netscape.