Nová verze pluginu AntispamSniper 3.2.2.1 včetně české a slovenské lokalizace

Úvod » Aktuality

31.10.2009 | Marek Mikuš


Autor pluginu AntispamSniper vydal novou verzi 3.2.2.1, která přináší vylepšení učícího mechanismu, který nyní extrahuje více údajů z textů zpráv. U placené verze došlo k aktualizaci Phishingové databáze pro ochanu proti podvodným emailům. Dále došlo aktualizaci databází URIBL a SpamNet pro efektivnější ochranu proti spamům detekovanýchpodle klikacích odkazů v textu zpráv respektive přes online databázi Cloudmark SpamNet. V obou verzích došlo také k menším opravám.

Celá aktualita »

Nová verze pluginu Extended Macro Plugin pro The Bat! v.1.2.1

Úvod » Aktuality

22.10.2009 | Marek Mikuš


Autor přidal 3 nová makra pro práci se soubory a s právy ve Windows, popis nových maker naleznete v detailu aktuality.

Celá aktualita »

Nová verze pluginu AntispamSniper 3.2.1.5 včetně české a slovenské lokalizace

Úvod » Aktuality

26.9.2009 | Marek Mikuš


Autor pluginu AntispamSniper vydal novou verzi 3.2.1.5, která opravuje několik nahlášených chyb a u placené verze opravuje některá zakázaná pravidla u IMAP protokolu. Mezi vylepšení patří funkce, kdy jsou přípony přiložených souborů automaticky smazány ze seznamu výjimek, pokud je zpráva označena jako nevyžádaná.

Celá aktualita »

Ke stažení The Bat! 4.2.10 s českou lokalizací a slovníky pro kontrolu pravopisu

Úvod » Aktuality

25.9.2009 | Marek Mikuš


K dispozici je nová verze s pořadovým číslem 4.2.10, která přináší jako hlavní změnu podporu nového připravovaného operačního systému Windows® 7. Dále přináší menší vylepšení, nové ikony a opravy.

Celá aktualita »

Anketa k rubrice VIDEA

Úvod » Aktuality

18.8.2009 | Marek Mikuš


Přemýšlíme o zřízení rubriky VIDEA popisující ovládání programu a samozřejmě by to zahrnovalo i videa poptávaná ve fóru k vyřešení dotazu, kdy nemusí být textový popis zcela dostatečný.

Celá aktualita »

Ke stažení The Bat! 4.2.9 s českou lokalizací a slovníky pro kontrolu pravopisu

Úvod » Aktuality

23.7.2009 | Marek Mikuš


K dispozici je nová verze s pořadovým číslem 4.2.9, která přináší několik menších vylepšení a převážně opravy zjištěné v předchozí verzi 4.2.6. K dispozici je česká a slovenská lokalizace a slovníky pro kontrolu pravopisu ve verzi s diakritikou i bez diakritiky.

Celá aktualita »

Nová verze pluginu AntispamSniper 3.2.1.1 včetně české a slovenské lokalizace

Úvod » Aktuality

5.7.2009 | Marek Mikuš


Autor pluginu AntispamSniper vydal novou verzi 3.2.1.1, která optimalizuje vnitřní fungování pluginu, vylepšuje grafické prostředí a opravuje zpomalení příjmu nových zpráv, pokud ve stejnou chvíli plugin prováděl trénování klasifikační databáze.

Celá aktualita »

Ke stažení The Bat! 4.2.6 s českou lokalizací a slovníky pro kontrolu pravopisu

Úvod » Aktuality

14.6.2009 | Marek Mikuš


K dispozici je nová verze s pořadovým číslem 4.2.6, která obsahuje mnoho menších vylepšení, ale také velkou změnu, a tou je nová funkce umožňující zpožděné odeslání zprávy v editoru. Kromě novinek obsahuje tato verze také mnoho menších oprav. K dispozici je aktualizovaná verze české lokalizace a také jsou ke stažení nové verze slovníků pro kontrolu pravopisu ve verzi s diakritikou i bez diakritiky.

Celá aktualita »

Ke stažení The Bat! 4.2.4 s českou lokalizací a slovníky pro kontrolu pravopisu

Úvod » Aktuality

8.6.2009 | Marek Mikuš


K dispozici je nová verze s pořadovým číslem 4.2.4, která obsahuje mnoho menších vylepšení, ale také velkou změnu, a tou je nová funkce umožňující zpožděné odeslání zprávy v editoru. Kromě novinek obsahuje tato verze také mnoho menších oprav. K dispozici je aktualizovaná verze české lokalizace a také jsou ke stažení nové verze slovníků pro kontrolu pravopisu ve verzi s diakritikou i bez diakritiky.

Celá aktualita »

Nová verze utility TheBat!Sync pro Windows Mobile v2.5

Úvod » Aktuality

8.6.2009 | Marek Mikuš


Autor utility TheBat!Sync pro Windows Mobile vydal novou verzi v2.5 obsahující mnoho změn a vylepšení hlavně v grafickém prostředí.

Celá aktualita »