Ke stažení The Bat! 4.2.38.6 Vánoční edice

Úvod » Aktuality

22.12.2010 | Marek Mikuš


Nová verze je vydána jako Vánoční edice, vývoj verze The Bat! 5.0 stále pokračuje a proto se výrobce rozhodl vydat před koncem roku ještě jednu verzi v sérii 4.x s opravami několika nedostatků a s informací o platnosti registračního klíče v dialogu "O programu". Jako u verze 4.0, i verze 5.0 bude poskytnuta jako bezplatný upgrade pro uživatele registračního klíče pro sérii 4.x, klíč bude platný pro všechny verze 5.0.x až do vydání verze 5.1.

Celá aktualita »

Aktuální informace k vývoji 5. generace programu The Bat!

Úvod » Aktuality

17.12.2010 | Marek Mikuš


Čtvrtá generace programu The Bat! má již své dny sečteny a v krátké době bude představena již 5. generace, samotná verze 5.0 je v interním vývoji již téměř 1,5 roku, v uzavřeném alpha testování je od září 2010, v listopadu se dostala mezi betatestery a v tuto chvíli probíhá aktivní testování nových funkcí a nové implementace protokolu IMAP4. Postupně vás budu s novinkami seznamovat v sérii článků, seriál o změnách ve verzi 5.0 bude mít pravděpodobně až 20 dílů.

Celá aktualita »

Nová verze pluginu AntispamSniper 3.2.4.5 včetně české a slovenské lokalizace

Úvod » Aktuality

11.6.2010 | Marek Mikuš


Autor pluginu AntispamSniper vydal novou verzi 3.2.4.5, hlavním vylepšením je, že plugin nepoužije seznam povolených adres přátel v případě zjištění falešné e-mailové adresy odesílatele, což je klasifikováno SPF filtrem na serveru.SPF (Sender Policy Framework) je systém, který umožňuje provozovatelům domén definovat pravidla, která popisují, jaké uzly z Internetu jsou oprávněny posílat e-maily s adresou této domény. Mezi další vylepšení patří změna klasifikace zpráv z diskuzních skupin, interní optimalizace a opravy chyb.

Celá aktualita »

Ke stažení The Bat! 4.2.36.4 s českou lokalizací a slovníky pro kontrolu pravopisu

Úvod » Aktuality

24.4.2010 | Marek Mikuš


K dispozici je nová verze s pořadovým číslem 4.2.36.4, která přináší několik oprav. Oproti verzi 4.2.33 bylo primárně opraveno použití proxy serveru metodou SOCKS v případě zabezpečeného připojení pomocí SSL(TLS).

Celá aktualita »

Nová verze pluginu AntispamSniper 3.2.3.7 včetně české a slovenské lokalizace

Úvod » Aktuality

28.2.2010 | Marek Mikuš


Autor pluginu AntispamSniper vydal novou verzi 3.2.3.7, hlavním vylepšením je zvýšení stability při filtrování u IMAP4 protokolu a pracování  hlaviček u POP3 protokolu, druhou hlavní změnou je přiřazení názvu #untrusted# zprávám, které byly vyhodnoceny podle seznamu povolených příjemců, ale označeny ručně jako nevyžádané - na následné zprávy budou aplikovány veškeré antispamové možnosti.

Celá aktualita »

Nová verze pluginu AntispamSniper 3.2.2.7 včetně české a slovenské lokalizace

Úvod » Aktuality

14.1.2010 | Marek Mikuš


Autor pluginu AntispamSniper vydal novou verzi 3.2.2.7, která přináší několik oprav pro kompatibilitu s novým operačním systémem Windows 7 a několika novými modely procesorů, u placené verze došlo k vylepšení učícího mechanismu na odchozích zprávách v případě nešifrovaného spojení se SMTP serverem na jakémkoliv portu a dále bylo vylepšeno dekódování názvů IMAP složek, pokud je na serveru použito UNICODE kódování.

Celá aktualita »

Vánoce v lednu?

Úvod » Aktuality

5.1.2010 | Marek Mikuš


Ano! Ke každé licenci programu The Bat! zakoupené až do konce ledna 2010 od nás získáte celoroční předplatné magazínu Svět od Extra Publishing v hodnotě 399 Kč ZDARMA! Klikněte pro více informací.

Celá aktualita »

Ke stažení vánoční edice The Bat! 4.2.18 s českou lokalizací a slovníky pro kontrolu pravopisu

Úvod » Aktuality

30.12.2009 | Marek Mikuš


K dispozici je vánoční edice s pořadovým číslem 4.2.18, která vylepšuje konfiguraci filtrů, zlepšuje podporu HTML enginu u specifických typů zpráv a vylepšuje editaci HTML zpráv. Dále opravuje ukládání vkládacích šablon s obrázky a jejich vkládání do HTML zpráv, nová verze obsahuje mnoho menších vylepšení a oprav.

Celá aktualita »

PF 2010

Úvod » Aktuality

24.12.2009 | Marek Mikuš


Příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v přístím roce vám přejí RITLABS S.R.L. a IPEX a.s.

Celá aktualita »

Ke stažení The Bat! 4.2.12 s českou lokalizací a slovníky pro kontrolu pravopisu

Úvod » Aktuality

22.11.2009 | Marek Mikuš


K dispozici je nová verze s pořadovým číslem 4.2.12, která vylepšuje podporu Windows® 7 a je primárně opravná, nicméně obsahuje několik vylepšení a jednu užitečnou novinku, a tou je nový režim Jednoduché prostředí ve vyhledávači zpráv. Nově je vlastní spustitelný exe soubor distribuován v nekomprimované podobě, používaná komprimace způsobovala u některých antivirových programů občasný falešný poplach.

Celá aktualita »