Novinky z vývoje verze 4.1 - díl 1

Úvod » Články

30.9.2008 | Marek Mikuš


Vývoj verze 4.1 je v plném proudu a zásadních novinek bude povícero, proto startuji seriál, který vás bude informovat o stavu vývoje a novinkách, na které se v nové verzi můžete těšit.

Celý článek »

10 základních rad pro každého uživatele

Úvod » Články

21.7.2008 | Marek Mikuš


Po mnoha letech zkušeností jsem si dovolil připravit desatero základních rad určené každému uživateli programu The Bat!, určitě se najdou ti, kteří budou znát a používat většinu nebo dokonce všechny rady, ale myslím, že velká většina si z tohoto desatera něco zajímavého odnese.

Celý článek »

Na co se těšit ve verzi 4.0 - část 6

Úvod » Články

4.2.2008 | Marek Mikuš


Významnou novinkou ve verzi 4.0 bude kompletně nová komponenta editoru a prohlížeče prostého textu s podporou profilů, které budou umožňovat změnu typu a barvy písma podle znakové sady používané v zobrazené nebo editované zprávě. Další novinkou bude výrazné rozšíření podpory kontroly pravopisu.

Celý článek »

Na co se těšit ve verzi 4.0 - část 5

Úvod » Články

14.1.2008 | Marek Mikuš


Program The Bat! 4.0 bude jako jeden z prvních alternativních e-mailových klientů interně podporovat dekódování příloh v proprietárním kódování MS-TNEF, které používá program Microsoft Outlook ve spolupráci se serverem Microsoft Exchange.

Celý článek »

Na co se těšit ve verzi 4.0 - část 4

Úvod » Články

29.12.2007 | Marek Mikuš


Další novinkou bude ve verzi 4.0 funkce pro stahování obrázků do HTML zpráv, které neobsahují obrázky, ale pouze odkazy uložené na internetovém serveru.

Celý článek »

Na co se těšit ve verzi 4.0 - část 3

Úvod » Články

23.12.2007 | Marek Mikuš


Třetí novinkou je kompletně přepracovaný interní prohlížeč obrázků, který nyní nabízí výrazně komfortnější práci s obrázky a má i něco navíc proti externím prohlížečům.

Celý článek »

Na co se těšit ve verzi 4.0 - část 2

Úvod » Články

22.12.2007 | Marek Mikuš


Druhou významnou novinkou ve verzi 4.0 je funkce Historie adres, která umožňuje monitorování komunikace s adresami, které píší Vám nebo kterým píšete Vy. Monitorování je možné provádět automaticky nebo ručně z hlavního okna, panelu zpráv, kartotéky a dalších částí programu, kde se pracuje s adresami.

V zítřejším třetím dílu Vám představím nový Prohlížeč obrázků.

Celý článek »

Na co se těšit ve verzi 4.0 - část 1

Úvod » Články

21.12.2007 | Marek Mikuš


Pro mnoho zájemců jsem se rozhodl udělat krátký seriál o novinkách, které budou přítomné ve verzi 4.0.

První novinkou je kompletní přepracování systému záložek a významná možnost konfigurace panelů a sloupců, více informací a obrázky najdete uvnitř článku.

V zítřejším druhém dílu Vám představím funkci Historie adres.

Celý článek »

Ikony a reklamní bannery programu The Bat!

Úvod » Články

28.3.2007 | Marek Mikuš


Chcete-li se na svém webu odkázat na portál www.TheBat.cz, nabízíme Vám následující ikonky.

Celý článek »

Autoři programu The Bat!

Úvod » Články

21.3.2007 | Marek Mikuš


Program The Bat! má za sebou 12 let vývoje a v současné době na něm pracuje 5 programátorů. Přikládám seznam členů týmu společně s jejich specializací a případně i historií, tedy hlavně u Stefana a Maxima, kteří vytvořili nezapomenutelné aplikace jako DOS Navigátor nebo TinyWeb

Celý článek »