Hlavní výhody programu The Bat! Voyager

The Bat! Voyager je určen těm, kteří cestují a chtějí mít stále při sobě své e-maily a kontakty, vše zabezpečené proti ztrátě a zneužití. Všechna data jsou automaticky šifrována, takže pokud máte data zálohována a přijdete o flashdisk s instalací programu Voyager a zašifrovanými zprávami, přišli jste pouze o levnou přenosnou paměť, data můžete kdykoliv obnovit ze zálohy na jiný flashdisk.

Edice Voyager je k dispozici zdarma a pouze uživatelům s licencí na edici The Bat! Professional.

Kompletní lokalizace včetně nápovědy Pluginy na detekci spamů a virů
Kompletní česká a slovenská lokalizace menu a funkcí, česká nápověda a lokalizované Tipy dne. Kromě toho podpora dalších 23 jazyků.
Program podporuje rozšiřující pluginy, které umožňují detekci nevyžádaných zpráv tzv. spamů a dále spolupráci s antivirovými programy pro detekci virů.
Neomezený počet účtůVirtuální složky
Program umožňuje vytváření neomezený počet účtů, každý s možností vlastního nastavení. Účty lze také sjednocovat do skupin. Kromě standardních složek se zprávami můžete vytvářet virtuální, které budou zobrazovat zprávy podle různých filtrů a různých složek.
Široká podpora protokolůBarevné skupiny
Program podporuje protokoly SMTP, POP3, IMAP4, TLS 1.0 a SSL 3.1, MIME, APOP, LDAP a další.
Program umožňuje vytváření barevných skupin, které můžete následně přidělovat zprávám a tak je barevně odlišovat.
Propracovaný systém šablon a makerŠifrování zpráv, kontaktů a souborů
Silnou stránkou programu jsou snadno konfigurovatelné šablony, které lze vytvořit pro Nové zprávy, Odpovědi, Předané zprávy a mnoho dalších. Všechny mohou používat více než 500 maker, která dodávají pokročilým uživatelů nástroj pro maximální konfigurovatelnost.Program umožňuje šifrování zpráv, adresářů kontaktů a konfiguračních souborů na disku, a to pomocí hesla uloženého na disku nebo v HW tokenech. Data nejsou nikdy ukládána na disk v čitelné podobě, stále zůstávají v zašifrovaném formátu.
Konfigurátor vzhledu a změna ikon Podpora pro digitální podpis
Program obsahuje konfigurátor vzhledu, kterým můžete měnit zobrazení a rozmístění položek v menu, lišty ikon a klávesové zkratky. Dále můžete změnit vzhled programu kompletní změnou ikon a dále je možné změnit vzhled programu dostupnými tématy. Podpora Digitálních Certifikátů dle standardu S/MIME pro elektronické podepisování zpráv. Program mimo jiné podporuje Algoritmy "RC2" a "3-DES" pro šifrování a Algoritmy "SHA-1" a "MD-5" pro podepisování zpráv.
Systémové klávesové zkratkyIntegrovaný prohlížeč obrázků
Tato funkce umožňuje spouštění vybraných funkcí programu The Bat!, i když máte právě aktivní jiný program.Integrovaný prohlížeč obrázků podporuje formáty GIF, PNG, BMP, ICO, WMF, EMF a JPEG.
Zálohování a synchronizace zprávPodpora Microsoft CryptoAPI
Program umožňuje snadné zálohování dat uživatele a obnovování na vzdáleném počítači. Možná je také synchronizace dat. Soubor s daty je také možné zašifrovat pod heslem.Tato funkce umožňuje používat pro digitální podepisování a šifrování zpráv CSP (Cryptographic Service Provider) instalované v systému Windows.
Interní OpenPGP a podpora GnuPGPodpora přes 120 znakových sad
Mnoho uživatelů jistě ocení podporu pro OpenPGP podepisování a šifrování a dále podporu pro program GnuPG.Tato podpora zajišťuje správné zobrazení a psaní zpráv v nejpoužívanějších kódováních.
Podpora SimpleMapiPlná podpora OS Windows
Tato funkce umožňuje odesílání souborů z jiných programů přímo do programu The Bat! bez jejich ukládání na disk.Podpora operačního systému Windows NT 4.0 s SP6a, Windows 2000 s SP4, Windows XP, Windows Server 2003 a Windows Vista.
Propracovaný adresář kontaktůFiltrování zpráv na serveru
Adresář kontaktů umožňuje snadnou práci s Vašimi kontakty. Skupiny kontaktů Vám pomohou v lepší orientaci a vlastní šablony v rychlejší korespondenci. Do každého kontaktu lze zadat jak Osobní, tak i Firemní informace, fotografii a poznámku.Program umožňuje prohlížet zprávy na serveru a lze tak zabránit stahování velkých a nežádoucích zpráv jejich smazáním ze serveru. Filtrovací systém také umožňuje filtrovat zprávy přímo na serveru.
Rychlý prohlížeč HTML zprávImport z mnoha formátů a programů
Prohlížeč podporuje kaskádové styly (CSS1 a CSS2) a není závislý na použitém systému nebo jiném programu (např. MS Internet Explorer).Program umožňuje import z UNIX schránek a zpráv typu RFC-822. Dále podporuje přímý import z programů Mozilla Thunderbird, MS Outlook, Outlook Express, Eudora, Pegasus Mail a Netscape.
Ovládání přes příkazovou řádku
K nadstandardním vlastnostem programu patří podpora funkcí přes příkazovou řádku. Ideální možnost pro vytváření a odesílání přednastavených zpráv.